Anasayfa Ürünlerimiz Sigortacılık Bilgileri Hasar İşlemleri Kurumsal İletişim
TOKDEMİR SİGORTA sigortacılık güven işidir. İnstagram
   
 
Ürünlerimiz
Kasko Sigortası
Mini Kasko Sigortası
Trafik Sigortası
Konut Sigortası
İşyeri Sigortası
N'olur N'olmaz Sigortası (FERDİ KAZA SİGORTASI)
Zorunlu hekim sorumluluk sigortası
Hayata Devam Sigortası
Seyahat Sigortası
Yabancı Sağlık Sigortası (Health Insurance)
Tarım Sigortası
Mühendislik Sigortası
 
Faydalı Linler
8 KURUMLAR (1)
8 GENEL (8)
 
Polİçe
Hatırlatma
SERVİSİ
Siz Unutsanızda,
Biz Unutmayız...
Döviz Kuru
IMKB 100 1461 
USD 8,2726 
EURO 10,0573 
ALTIN 488,888 
 
 
İşyeri Sigortası - ÜRÜNLERİMİZ
İşyeri Sigortası

TOKDEMİR SİGORTA;Aksigorta,ve Sompo Japan sigorta ayrıcalığıyla işyerinizi ve içindeki tüm malzemelerinizi her türlü tehlikeye karşı güvence altına alan geniş kapsamlı bir sigorta sistemi sunuyor...

İşyeri Paket Sigortasıyla Yangından Su Baskınına, Fırtınadan Yer Kaymasına kadar geniş kapsamlı teminatlar ile bir tek poliçede işyerinizi birçok tehlikeye karşı güvence altına alabilirsiniz.

Standart Teminatlar

Yangın, Yıldırım, İnfilak, Taşıt Çarpması, Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kar Ağırlığı,3.Şahıs Mali Mesuliyet,Enkaz Kaldırma Masrafları ve İşyeri Yardım.

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar

Deprem ve Yanardağ Püskürmesi, Hırsızlık, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel ve Su Baskını, Enflasyon, Cam Kırılması, Yangın, İnfilak Mali Sorumluluğu, Kira Kaybı, Hasar nedeni ile yapılacak İşyeri Değişiklik Masrafları, Taşınan Para,Emniyeti Suistimal,Ferdi Kaza,İşveren Mali Mesuliyet,Kasa hırsızlık ve Yangın.

Aksigorta ve Sompo Japan Sigorta İşyeri Yardım

Bizim misyonumuz sigortalılarımızın her zaman ve her koşulda yanında olmaktır. Yılın 365 günü 24 saat yurt genelindeki yaygın çalışma ağımızla şimdi de iş yerleriniz ile ilgili acil sorunlarınıza çözüm getiriyoruz. Yıllarca biriktirdiğiniz emeklerin korunması için bir telefon kadar yakın sizlere.

İşyeri yardım hizmeti için AK SİGORTA 444 27 27 ,SOMPO JAPAN SİGORTA 444 81 81numaralı Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Tesisat :İşyerinizin bulunduğu binadaki bilumum sabit tesisat üzerinde meydana gelebilecek kırılma ve sızıntılar için sigortalı bu teminattan yararlanabilir.

Elektrik : İşyerinize ait elektrik sigortasından başlayıp elektrik anahtarına kadar olan tesisatta meydana gelebilecek kısa devre ve bunun işyerine ait diğer elektrik tesisatlarına vereceği zararlar bu teminata dahildir.

Cam İşleri : İşyerinin dış cephesini saran camların kırılması veya çatlaması sonucu oluşan hasarlar teminat kapması içerisindedir.

Anahtar : Kaza veya hırsızlık sonucu kilitte meydana gelen hasarlar işyerine ait anahtarların çalınması veya kaybolması sonucu işyerine girilememesi durumları teminat kapsamı dahilindedir.

Ambulans Hizmeti : Sigortalının hastalanması veya yaralanması durumunda Sigortalının tıbbi merkezlere veya bir hastaneden diğerine nakli teminat kapsamı dahilindedir.

Güvenlik Hizmeti : İşyerinin kullanılamaz duruma gelmesi durumunda işyerinin güvenliği güvenlik şirketi tarafından sağlanacaktır.

 İşyeri Artı Yardım

Danışma hattı (hukuki yardım,mali müşavir, tıbbi yardım, işveren, kongre ve fuar, eğitim danışmanlığı), concierge hizmetleri, bilgi hattı, organizasyon (araç muayene, ambulans, işyeri onarım) hizmetlerini kapsamaktadır.

Çok komik rakamlara ,işyerinizi full teminatlı poliçelerle kredi kartına 12 eşit taksite bölerek sigortalıyoruz.

ONLİNE DESTEK
 
   
Copyright © 2010 Tokdemir Sigorta
Tüm hakları saklıdır.
Bugün 42 Dün 62 Toplam 224014 En Fazla 50
pcdoktorum